Podziękowania

 

 

 

 
 

 

 
 
 

Dziękujemy pani Annie Karkuszewskiej za bardzo duży wkład pracy.
 
Dziękujemy pani Barbarze Brzezickiej i Jolancie Korneluk za wydatną pomoc. 

 

 

 


 

Nasi przyjaciele.

- Huta Szkła 2 Marta w Chełmie

- Zakład Energetyczny w Hrubieszowie

- Renata Łukiewicz księgowa z Sahrynia

- Anna Jaworska Drukarnia w Hrubieszowie

 

Współpracujemy z

św.Hubert patron myśliwych

 

wpłaty na kaplicę można dokonać wpłacając na konto:

73 12402829 1111 0000 4033 8332


 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj13
mod_vvisit_counterWczoraj82
mod_vvisit_counterW tym tygodniu356
mod_vvisit_counterW ostatnim tygodniu619
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1233
mod_vvisit_counterW ostatnim miesiącu2245
mod_vvisit_counterWszyscy193814

Online (20 minutes ago): 2
Adres IP: 34.234.76.59
,
Now is: 2019-01-17 06:33

 

 

 

Mój dziadek Józef Antoniuk z Władysławem Brudzińskim w 1918 roku.

Wnuk Tomasz Wojciech Antoniuk


       
Działania
 
Podsumowanie kwesty "Mikołaj są wśród nas"

  

Hrubieszowianie i mieszkańcy Powiatu, jak zawsze okazali swoją hojność. Wolontariusze i członkowie Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” w Hrubieszowie otrzymali od Państwa 522,121 kilogramy produktów żywnościowych na wsparcie dzieci cierpiących na niedożywienie i głód, które zostały przekazane do szkół biorących udział w przedsięwzięciu i do rąk własnych potrzebującym.

W tym roku była też z nami młodzież i nauczyciele z Ośrodka Kuratorskiego, Technikum ZDZ i OHP w Hrubieszowie, a segregowała i liczyła młodzież ze Szkoły Podstawowej w Uchaniach!

Datki to 1654,01 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc cierpiącym na niedożywienie i głód oraz na wyjazd edukacyjno - rekreacyjny na basen w Zamościu.

To efekt zbiórki, która odbyła się w hrubieszowskich sklepach. Przez dwa dni dary i datki zbierało 70 wolontariuszy, którymi byli uczniowie oraz członkowie stowarzyszenia i nauczyciele ze szkół.

W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele SP nr 1 i 2 w Hrubieszowie, ZS nr 2 im. St. Staszica w Hrubieszowie, Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodoweg w Hrubieszowie, Ośrodka Kuratorskiego i Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno - Wychowawczych w Hrubieszowie.

Miejsce na zbiórkę darów udostępniły: obydwie Stokrotki, obydwa Groszki, hurtownia spożywcza Edmunda Majdera - LEWIATAN, sklep firmowy ŁUKÓW, CARRAFUOR, MRÓWKA i BRICO MARCHE w Hrubieszowie. 

Organizatorzy akcji dziękują władzom miejskim, darczyńcom, placówkom handlowym, a także wolontariuszom i dyrektorom szkół, którzy aktywnie pomogli w przeprowadzeniu zbiórki.

Jesteśmy zadowoleni, że szkoły wychowują ludzi wrażliwych i dostrzegających problemy innych. Dziękujemy nauczycielom: Annie Karkuszewskiej, Izabeli Czerw, Annie Pękowskiej, Jolancie Korneluk, Katarzynie Lachowskiej, Milenie Szczuckiej, Marzannie Litwiniuk - Mizerskiej, Pawłowi Nowakowi, Beacie Hawryluk, Małgorzacie Waszyńskiej, Weronice Dąbrowskiej, Izabeli Duławskiej - Kula, Marzenie Nowak, Bożenie Baran, Marcie Trynieckiej, nauczycielom Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Hrubieszowie, Małgorzacie Cios i Monice Wołos za to, że znajdują czas dla potrzebujących. 

Słowa uznania kierujemy również do strażaków z Ochotniczej Straż Straży Pożarnej w Hrubieszowie, którzy udostępnili pomieszczenia na zgromadzenie darów. Dziękujemy komendantowi Stanisławowi Letniańczynowi, który oddelegował Leszka Malinowskiego i Rajmunda Kulczyńskiego oraz udostępnił środek transportu. Dziękujemy DRUKARNI Anny Jaworskiej w Hrubieszowie, która przygotowała ulotki i identyfikatory oraz Firmie BRUNO, która bezpłatnie wydrukowała plakaty.

Zobacz zdjęcia


 
Podziękowanie za udział w Pełnym Tornistrze 2018

 

Hrubieszowianie i mieszkańcy Powiatu jak zawsze okazali swoją hojność.Wolontariusze ze Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” w Hrubieszowie otrzymali od Państwa  382,190 kilogramy produktów żywnościowych na wsparcie dzieci cierpiących na niedożywienie i głód, które zostały przekazane do szkół biorących udział w przedsięwzięciu i do rąk własnych potrzebującym.W tym roku była też z nami młodzież i nauczyciele z Szkoły Podstawowej w Dąbrowie i w Werbkowicach! Datki to 1.892,01 zł.

Zebrane środki zostaną przeznaczone wyjazd edukacyjno-rekreacyjny do basenu w Zamościu.To efekt zbiórki, która odbyła się w hrubieszowskich sklepach. Przez dwa dni dary i datki zbierało 100 wolontariuszy, którymi byli uczniowie oraz członkowie stowarzyszenia i nauczyciele ze szkół.

W akcję zaangażowali się uczniowie i nauczyciele SP nr 1 i 3 w Hrubieszowie,ZS nr 2 im.St.Staszica w Hrubieszowie,Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Hrubieszowie,SP w Dąbrowie i w Werbkowicach oraz Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczych w Hrubieszowie Miejsce na zbiórkę darów udostępniły: obydwie Stokrotki, obydwa Groszki, hurtownia spożywcza Edmunda Majdera,

sklep firmowy ŁUKÓW, CARRAFUOR,MRÓWKA i BRICO MARCHE w Hrubieszowie.

Organizatorzy akcji dziękują władzom miejskim, darczyńcom, placówkom handlowym, a także wolontariuszom i dyrektorom szkół, którzy aktywnie pomogli w przeprowadzeniu zbiórki. Jesteśmy zadowoleni, że szkoły wychowują ludzi wrażliwych i dostrzegających problemy innych. Dziękujemy nauczycielom:Annie Karkuszewskiej, Marzannie Bednarczuk,Annie Pękowskiej,Jolancie Korneluk,Katarzynie Lachowskiej,Ninie Oktaba,Elżbiecie Szpakowskiej,Agnieszce Kowalskiej,Ewelinie Perehubce,Małgorzacie Waszyńskiej,Justynie Kucy,Adrianowi Maciągowi,Bożenie Baran, Zuzannie Ciesielczuk,Dorocie Abramiuk,Małgorzacie Cios i Monice Wołos za to, że znajdują czas dla potrzebujących.

Słowa uznania kierujemy również do strażaków z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, którzy udostępnili pomieszczenia na zgromadzenie darów.Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Hrubieszowie na czele z komendantem Stanisławem Letniańczynem,która oddelegowała Grzegorza Wojtiuka i Rajmunda Kulczyńskiego oraz udostępniła środek transportu.Dziękujemy DRUKARNI Anny Jaworskiej w Hrubieszowie, która przygotowała ulotki i identyfikatory oraz Firmie BRUNO, która bezpłatnie wydrukowała plakaty. 

 


           
 
KOMUNIKAT - III Turniej Piłki nożnej Dziewcząt i Chłopców
W dniu 26.09.2018 roku na szkolnych boiskach SP Nr 1 w Hrubieszowie został rozegrany III Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców imieniem Mirosława Szupra, który zorganizowali Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie, Burmistrza Miasta i SP nr 1 w Hrubieszowie.

W turnieju brali udział uczniowie urodzeni w roku 2008 i młodsi. Na turniej zgłosiła się drużyna dziewcząt ze SP Nr 1 w Hrubieszowie i drużyna ze SP w Mirczu oraz pięć drużyn chłopców: dwie z SP Nr 3, jedna ze SP w Mirczu i dwie ze SP Nr 1 w Hrubieszowie.

Turniej w obecności Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowie i Edyty Kucharskiej dyrektora SP Nr 1 w Hrubieszowie rozpoczęliśmy od krótkiego życiorysu przedstawiającego postać trenera, bramkarza i fana sportu ś.p. Mirosława Szupra i minuty ciszy, którą uczciliśmy pamięć zmarłego.

Następnie rozgrywki rozpoczęliśmy systemem każdy z każdym.

W kategorii dziewcząt zwycięską drużyną okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie,a drugie miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Mirczu. Podczas gry wyłoniono najlepszego strzelca,którym została Kamila Głuch ze SP w Mirczu , najlepszym technikiem została Karolina Jasińska ze SP Nr 1 w Hrubieszowie ,a najlepsza bramkarką Kinga Kozak ze SP w Mirczu.

W kategorii chłopców zwyciężyła drużyna:

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie pierwszy skład,

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie pierwszy skład,

III miejsce Szkoła Podstawowa w Mirczu,

Wyłoniono też najlepszego strzelca został nim Oskar Lenard ze SP Nr 3 w Hrubieszowie, najlepszym technikiem został Patryk Zwolak ze SP w Mirczu, najlepszym bramkarzem wybrano Juliana Machetę ze SP nr 1 w Hrubieszowie. Każdy z nich otrzymał puchar z grawerką i dyplom ufundowany przez Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie i Burmistrza Miasta w Hrubieszowie. Dodatkowo szkoły otrzymały piłki nożne ufundowane przez Burmistrza Miasta Hrubieszowa.

W czasie rozgrywek wszyscy mogli się posilić smacznymi jabłkami, które też ufundowała Szkoła Podstawowa w Hrubieszowa,Dziękujemy Pani Dyrektor SP nr 1 w Hrubieszowie za piękne i słodkie nagrody.

Puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe zostały wręczone na zakończenie turnieju przez Tomasza Wojciecha Antoniuka prezesa SE „Razem” w Hrubieszowie i Edytę Kucharską dyrektora SP Nr 1 Hrubieszowie.

Wszystkim organizatorom fundatorom nagród i osobom wspomagającym serdecznie dziękujemy za pomoc
w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju. Szczególnie dziękujemy Edycie Kucharskiej i Tomaszowi Magdziakowi ze SP Nr 1 w Hrubieszowie za wytężoną pracę przy turnieju.

Dziękujemy opiekunom za wsparcie duchowe, nauczycielom za poświęcony czas, opiekę i przygotowanie drużyn, a dyrektorom szkół za przychylność i zgody na udział. Trzecia edycja turnieju cechowała się sporym zainteresowaniem i wysokim poziomem.

Organizatorzy


 

 

 
ZESTAWIENIE POZYSKANYCH PRODUKTÓW przez Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie na Jesiennej Zbiórce Żywności 4-5.10.2018 roku pod hasłem „Pełny Tornister”

 

 

ZESTAWIENIE POZYSKANYCH PRODUKTÓW

przez

Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” w Hrubieszowie

na Jesiennej Zbiórce Żywności 4-5.10.2018 roku

pod hasłemPełny Tornister

Kod

Rodzaj artykułu spożywczego

Waga

1

Pieczywo, ciasta

0,000 kg

2

Słodycze

17,705 kg

3

Kawa, cykoria, herbata,kakao

2,138 kg

4

Muesli, płatki

7,000kg

5

Czekolada

4,000 kg

6

Kremy, desery

0,000 kg

7

Mleko, nabiał

1,000 litry

8

Mąka

20,000 kg

9

Makarony

116,650 kg

10

Owoce, warzywa suszone

0,000 kg

11

Zupy

0,000 kg

12

Przyprawy, sosy

0,000 kg

13

Oleje, tłuszcz

8,000 litrów

14

Cukier

77,000 kg

15

Konserwy z owoców

0,000 kg

16

Konserwy z warzyw

0,000 kg

17

Konserwy rybne

1,935 kg

18

Konserwy mięsne

15,552 kg

19

Dania gotowe

0,000 kg

20

Odżywki dla dzieci

0,000 kg

21

Napoje i wody sodowe

12,070 litrów

22

Owoce mrożone

0,000 kg

23

Warzywa mrożone

0,000 kg

24

Ryby, skorupiaki, mrożone

0,000 kg

25

Mięso, drób mrożone

0,000 kg

26

Ryż

71,000 kg

27

Kremy i desery mrożone

0,000 kg

28

Owoce świeże

0,000 kg

29

Warzywa świeże

0,000 kg

30

Artykuły szkolne

0,000 kg

31

Kasza

26,860 kg

32

Ryby

0,000 kg

33

Dżemy

0,280 kg

34

Sól

1,000 kg

 

Razem

382,190 kg

Komisja w składzie:Adrianna Bielecka,Roksana Gontarz,Oliwia Laube

i Aneta Oleszczuk pod opieką Tomasza Wojciecha Antoniuka.

 


 
PROTOKÓŁ ZE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCIOWEJ I KWESTY „Pełny Tornister”

 

Hrubieszów, dnia 5 października 2018 roku.

 

PROTOKÓŁ ZE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCIOWEJ I KWESTYPełny Tornisterzorganizowanej w dniach 4-5.10.2018 roku w Hrubieszowie przez Stowarzyszenie Edukacyjne”Razem” w Hrubieszowie oraz przekazania produktów wraz z datkami zgromadzonych z udziałem wolontariuszy z SP nr 1 i 3 w Hrubieszowie, ZS nr 2 w Hrubieszowie,SP w Werbkowicach,SP w Dąbrowie,PZPSzW i Stowarzyszenia Edukacyjnego „Razem” w Hrubieszowie. 

Komisja wyłoniona z organizatorów w składzie:

1.Anna Karkuszewska SP nr 1 w Hrubieszowie

2.Marzanna Bednarczuk SP nr 3 w Hrubieszowie

3.Barbara Bień SE ”Razem” w Hrubieszowie

stwierdza, że po przeliczeniu produktów żywnościowych w dniach 4-5.10.2018 roku

zebrano 382,190 (trzysta osiemdziesiąt dwa kilogramy sto dziewięćdziesiąt dekagramów) żywności oraz datki pieniężne w wysokości 1.892,01 (jeden tysiąc osiemset dziewięćdziesiąt dwa złote jeden grosz, które zdeponowano na rachunku bankowym stowarzyszenia. Zbiórkę i kwestę przeprowadzono w pobliżu największych placówek handlowych w Hrubieszowie z przeznaczeniem na wsparcie dzieci cierpiących na niedożywienie i głód ze szkół hrubieszowskich i szkół z powiatu Hrubieszowskiego,które wzięły udział w Zbiórce.

Zebrane produkty podzielono proporcjonalnie na części w zależności od ilości wolontariuszy uczestniczących w zbiórce z każdej szkoły,ośrodka i stowarzyszenia.Następnie przekazano produkty do pedagoga szkolnego lub reprezentanta,którzy przygotowali listę osób wymagających wsparcia paczkami żywnościowymi. Zebrane środki wydatkowano na wsparcie uczniów ze szkół uczestniczących w zbiórce.

 


 

 

 

 

 
Podziękowanie za udział w kweście

 

 

Serdecznie dziękujemy naszym kwestarzom w dniu 1.11.2018 rokuna cmentarzu w Hrubieszowie

Imię i Nazwisko

Godziny kwesty

Grzegorz Wojtiuk i Agnieszka Blicharz

 

9,00-10,00

Andrzej Socha i Michał Miścior

 

10,00-11,00

Alicja Regulska

 

11,00-12,00

Krzysztof Proć

 

12,00-13,00

Małgorzata Cios i Tomasz Wojciech Antoniuk

 

13,00-14,00

Agnieszka i Aneta Sekulska

 

 


 

 
Regulamin III Turnieju Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt imienia Mirosława Szupra rocznik 2008 i młodsi w Hrubieszowie Data: 26.09.2018 roku, godz.9,00-15,00

 


 

Miejsce: Boiska treningowe Szkoły Podstawowej nr 1 w Hrubieszowie, ul. Listopadowa 12.

Organizator: Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie ul. Kolejowa 3 B,

22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.Strona:razem.hrubieszow.info

Burmistrz Miasta Hrubieszowa.

Fundator nagród: Stowarzyszenie Edukacyjne ”Razem” w Hrubieszowie ul. Kolejowa 3 B,22-500 Hrubieszów.Tel.663 779 543.Strona:razem.hrubieszow.info,(puchary drużynowo i indywidualnie, puchary dla najlepszego strzelca, technika i bramkarza),Burmistrz Miasta w Hrubieszowie ( grawerki na puchary, nagrody rzeczowe).

Uczestnictwo: W turnieju mogą brać udział chłopcy i dziewczynki urodzeni w roku 2008

i młodsi.

I. Przepisy gry:

1.Zawody odbywają się na boisku o wymiarach 42m : 21m ,bramki 2m : 3m.

2.Rozgrywki przeprowadzone będą systemem grupowym, pucharowym lub mieszanym

w zależności od ilości drużyn.

3.Mecze rozgrywane będą piłką numer 4 nisko odbijającą lub piłką halową.

4.Drużyny występują w składach 5 osobowych (4+1) ilość zawodników rezerwowych oraz zmian dowolna.

5.Czas gry wynosi 8-10 minut bez zmiany stron, a przerwa między meczami wynosi 2 minuty.

6.Zmiany dokonywane są systemem hokejowym w strefie zmian ( za bramkami).

7.Przy rzucie z autu ( noga), rożnym lub wolnym odległość zawodników broniących od piłki wynosi 3 metry.

8.Jakikolwiek rzut także od bramki musi być wykonany w ciągu 4 sekund w przeciwnym

wypadku sędzia przyznaje drużynie przeciwnej rzut wolny pośredni.

9.Rzut karny wykonuje się z odległości 7 metrów.

10.Bramkarz może zdobyć bramkę, ale nie bezpośrednim wyrzutem z ręki.

11.Przepis o spalonym nie obowiązuje.

12.Za wykroczenie w grze sędzia może ukarać zawodnika 1-2 minutami.

13.Zawodnik ukarany czerwoną kartką nie może uczestniczyć w następnym meczu.

14.Zespół grający w osłabieniu po utracie bramki może wprowadzić zawodnika do gry,

ale nie ukaranego czasowo.

15.Obowiązuje obuwie do gry w hali.

II. Punktacja:

1.Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty,za remis 1 punkt,za porażkę 0 punktów.

III.O Kolejności miejsc decyduje:

1.Większa ilość zdobytych punktów.

2.Wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

3.Korzystniejsza różnica bramek.

4.Większa liczba zdobytych bramek.

5.Losowanie.

UWAGA ! W czasie gier półfinałowych oraz w meczach o kolejności w turnieju w razie remisu ,sędzia zarządza rzuty karne, po trzy aż do skutku.

IV. Nagrody:

1.Wszystkie zespoły otrzymują dyplomy.

2.Trzy drużyny otrzymuje puchary i upominki.

3.Ponadto najlepsi zawodnicy ( bramkarz, strzelec, technik) otrzymują puchary.

V. Sprawy finansowe:

1.Zgłoszenie udziału w turnieju należy potwierdzić do 22.09.2018 roku mailem

na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  w Hrubieszowie tel.663 779 543.

VI. Uwagi końcowe:

1.Każda drużyna zobowiązana jest do posiadania ważnego ubezpieczenia NNW i OC kadry

oraz innych przewidzianych na imprezach sportowych.

2.Za rzeczy pozostawione w szatniach bądź na widowni organizator nie ponosi odpowiedzialności.

VII. Sprawy organizacyjne:

W sprawach organizacyjnych należy kontaktować się z następującymi osobami:

 

1.Tomasz Magdziak tel.502026118.

2.Jacek Giergiel tel.535921168.

3.Edyta Kucharska tel.609177629.

 

4.Tomasz Wojciech Antoniuk tel.663 779 543.

 

ORGANIZATORZY

…............................................................................................................................................................

ZGŁOSZENIE do III Turnieju Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt imienia Mirosława Szupra rocznik 2008 i młodsi w Hrubieszowie

Nazwa zespołu.........................................................................................................................

Kolory kostiumów.....................................................................................................................

Imię i nazwisko trenera, telefon.................................................................................................

Lp. Imię i nazwisko Numer na koszulce Strzelone bramki Uwagi

1

2

3

4

5

6

7

…................................................ ….....................................................

( czytelny podpis kapitana) (czytelny podpis kierownika)

…............................................

(podpis i pieczątka lekarza)

 


 

 

 

 

 
"... Huk armat na wysokości wzrósł.. niebo wali się z trzaskiem..."

 

 


 

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»

Strona 1 z 27